En daar komt ‘ie dan! 12 uur Radio Stad den Haag Cafe Studio 2! En wat een opkomst in de studio! Achter de mics o.a. Freek Fontijn, Jan Alleman, Hans Hemmes, Peter de Jong, Hans Buytelaar, Mark den Hartog, Antoine van Schie, Hans Dols, Johan van der Velde, Michiel van der Kuy en vele vele andere oud gediende. De party tent vloog door de wind nog door de wijk maar gelukkig bleef de biertap staan. Michiel zijn huis is nog nooit zo klein geweest, drank en happen waren niet aan te slepen, Herman liet zich de Bourbon goed smaken,Rune en Menno zijn uitgeroepen tot de beste bartenders an dit jaar, kortom een mega dag en avond. Iedereen bedankt voor de donaties, gezelligheid en jullie luisteraars voor het mogelijk maken van deze lijst. De uitzending is hier in 4 delen terug te zien. Ga er maar voor zitten…….de audiodownoad is er in 2 delen klik hier voor Deel 1 en klik hier voor Deel 2
De beste wensen van Radio Stad Den Haag voor 2013!
Beleef deze party mee de hele dag.
De gehele Top 100 vanaf vinyl.
Rond 11 uur draaide we de verrassende nummer 1.All the best from Radio Stad Den Haag for 2013!
On 30 December 2012 we start at 13:00h pm CET with the Radio Stad Den Haag Top 100.
Enjoy our live party all day long. The number one will be played around 11 PM.
Top 100 Sponsors


Tags: Italo Disco, Live Show, Radio Stad Den Haag, Radio Stad den Haag Top 100, Studiocam, Vinyl
This entry was posted
on Saturday, December 29th, 2012 at 13:36 and is filed under Charts, Live Show, Nieuws, party, Top 100, vinyl.
Both comments and pings are currently closed.
Dit jaar geen lijsje ingeleverd.. maar wel de hele dag lekker genieten van Stad..
Nu met Gitano.. Heerlijke plaat..
The best disco in the world!
Fabulous music, from the “daddy” of Italo/Hi-nrg
Hallo All ! Wish You Super Time !
SUPER bedankt voor de geweldige Top 100 Live Show!!!
Wat een afsluiting van het jaar. Heel gezellig weer ff een paar uurtjes in de Stad Studio mee te maken. Super relaxte en positieve sfeer met ook nog de nodige hele mooie en respectvolle aandacht voor jullie maatje Ger. Ennuh Stad team, alles was weer top geregeld met de oneindige stroom hapjes en nog meer drankjes. Menno die maar bleef schenken en bakken. Zeker ook de complimenten en dank aan Michiel, je moet toch maar weer je huis(kamer) openstellen als Italo cafe. Dus dank voor iedereen die met de organisatie bezig is geweest. Grote klasse !!!! Groetjes….Jos
Te gekke show ongelofelijk goed
EN NU IS HET 2013 !!!!
Gelukkig Nieuwjaar allemaal !
Een heerlijke dag beleeft met de RSDH videostream aan, chatbox erbij.
Wat is de Top100 toch weer leuk, ieder jaar weer anders. Nu zeker, het kwam vanuit Cafe Studio 2.
Als de mic’s open gingen stond je daadwerkelijk binnen in een Cafe, inclusief alle plezier, gein en lawaai van alle aanwezige….
Kortom Helemaal top !!
Iedereen van RSDH en de luisteraars de allerbeste wensen en vooral een gezond Italo jaar toegewenst.
Dank voor de downloads!!!
Was weer erg leuk. De lijst staat nu online via deze URL: http://www.radiostaddenhaag.com/top100-2012.php
Gister en vandaag nodig gehad om m in delen terug te kijken (muziek af en toe overslaand), maar wat een super leuke show was het weer, echt genieten !! (heb ik weer geen leverworst gewonnen zeg, nondejus
.
Humor ook die dubbele tong cq licht zwabberende Herman naar mate de show vordert haha.
Happy New Year !.
Geweldige uitzending dat jullie nog steeds bestaan is geen wonder.
Op het feest van Stads Radio 94, Radio 25 zijn wij niet geweest.
Wie zal je denken, jouw collega Herman, lex,Rob heb ik veel zaken mee gedaan.
Reclames werden perfect afgeleverd in de roerige tijden.
En ik reageer nooit, eigenlijk kom ik nooit op jullie site.
Wij zonden dit soort muziek niet uit en het format als je er al van kan spreken was bij ons heel anders.
Ik ben nu de enige echte die achter Verona zat, Randstad radio de naam werd veranderd de lokatie ook maar de mensen bleven gelijk.
Randstad in jullie chat of Robbie, Rob van de hoefkade 817 2e portiek vanaf de hoek waar ruva, notenbar, otten zat is mij altijd trouw geweest.
Hij was 1 vande techneuten van weleer.
Om hem nu te bestempelen als fake gaat mij iets te ver.
Zeker gezien ik die hele familie ken, en daarbij de fam langerak.
Toen jij bij radio stad kwam ”werkte hij al bij mij” dat weet herman dat weet menig in piratenland.
Wel de allerbeste wensen voor jullie allemaal, maar wel respect voor iemand waar ik nog steeds in mijn oude dagen nu zeer trots op ben.
Groet Nic
Beste Nic,
Het toeval wil dat ik een oude opname heb gedigitaliseerd van het afscheid van Randstad op 1 februari 1988. Ben jij diegene die we op de opname horen? ik was toen 14 jaar en kwam even thuis van school. ik heb een deel op band gezet en nu 26 jaar later komt dit bandje pas weer uit een verhuisdoos om als mp3 verder te leven. Kom even langs en luister naar het fragment. Het staat je vrij om een reactie te plaatsen op ons weblog. http://jamzradio.blogspot.nl/
gr, dj Reiger en het Jamz team
Dat is inderdaad Nico 1 van de 5 van mijn beste maten ooit !!!!!!!!!
heb er 5
Herman
Nico
John Zwennes
Paul
Jan
Voor hun ga ik door het vuur !
Leuk dj Reiger die fragmenten…