
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
		>
<channel>
	<title>Comments on: Gefeliciteerd Mike de Mos!</title>
	<atom:link href="http://www.radiostaddenhaag.com/archives/403/feed" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>http://www.radiostaddenhaag.com/archives/403</link>
	<description>Italo disco, Hi Nrg and dance from the 80s streaming 24/7</description>
	<lastBuildDate>Mon, 06 Sep 2010 19:23:50 +0200</lastBuildDate>
	<generator>http://wordpress.org/?v=2.8.6</generator>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
		<item>
		<title>By: Edward</title>
		<link>http://www.radiostaddenhaag.com/archives/403/comment-page-1#comment-33</link>
		<dc:creator>Edward</dc:creator>
		<pubDate>Fri, 29 May 2009 08:29:16 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.radiostaddenhaag.com/?p=403#comment-33</guid>
		<description>Mike, gefeliciteerd. Ik krijg altijd een glimlach als ik Mike hoor of zie. Leuk die oude fragmenten. Ik kan me nog herinneren dat ik deze uitzending destijds gehoord heb met mijn oude radio en dipool antenne. Niet dat ik zo&#039;n antenne nodig had om Stad te ontvangen in Rijswijk, want als ik de antenne eruit trok kwam Stad nog knoerthard &quot;binnen&quot;. 

Als je in die tijd de FM-band af ging was het één grote wirwar van Radiozenders. Van turkse zenders, tot bingo en Nederlandstalig, van Randstad tot Stad. Ik heb zelfs een tijdje Keizerstad uit Nijmegen kunnen ontvangen op de dipool in Rijswijk.

Anyway, Mike is van videokeizer, ijskoning geworden. Met dit mooie weer zal hij genoeg te doen hebben. 

Saludos,
Edward</description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Mike, gefeliciteerd. Ik krijg altijd een glimlach als ik Mike hoor of zie. Leuk die oude fragmenten. Ik kan me nog herinneren dat ik deze uitzending destijds gehoord heb met mijn oude radio en dipool antenne. Niet dat ik zo&#8217;n antenne nodig had om Stad te ontvangen in Rijswijk, want als ik de antenne eruit trok kwam Stad nog knoerthard &#8220;binnen&#8221;. </p>
<p>Als je in die tijd de FM-band af ging was het één grote wirwar van Radiozenders. Van turkse zenders, tot bingo en Nederlandstalig, van Randstad tot Stad. Ik heb zelfs een tijdje Keizerstad uit Nijmegen kunnen ontvangen op de dipool in Rijswijk.</p>
<p>Anyway, Mike is van videokeizer, ijskoning geworden. Met dit mooie weer zal hij genoeg te doen hebben. </p>
<p>Saludos,<br />
Edward</p>
]]></content:encoded>
	</item>
</channel>
</rss>
